Ceny widoczne po zalogowaniu

Kategoria Sellori

Ładny, elegancki i jednocześnie niepospolity drobiazg to częsty dodatek uzupełniający stylizację. Dedykowana głównie do kobiet marka SELLORI, oferuje szeroka gamę zawieszek do torebek mogących służyć także jako breloczek.

Jeśli lubimy wyróżniać się, błyszczeć i przykuwać uwagę otoczenia, to są to produkty które zdobędą nasze uznanie. Linia SELLORI została zaprojektowana z myślą o byciu nieprzeciętnym i zauważalnym. Złota lub srebrna oprawa w połączeniu z wielokolorowymi kryształkami daje znakomity efekt. Różnorodność motywów sprawia, że bez problemu dobierzemy pasującą do naszej torebki przywieszkę, która nada jej niepowtarzalny wygląd.

Zastosowane w marce SELLORI wzornictwo odzwierciedla najnowsze trendy podążając za oczekiwaniami klientów. Projektanci zaproponowali tu mieniące się, wielobarwne kryształy przy jednoczesnym stonowanym i wyważonym wyglądzie całości, a producenci dołożyli starań, aby uzyskać jak najlepszy efekt będący wynikiem użycia wysokiej jakości materiałów i precyzji wykonania. Całość dopełnia eleganckie opakowanie upominkowe podkreślające ekskluzywność produktu. Polecamy markę SELLORI i zapraszamy do obejrzenia galerii proponowanych modeli.

Copyright © 2018 Batek.pl