Ceny widoczne po zalogowaniu

Kategoria Monte Christo

Marka nawiązuje do tradycji i klasyki w dziedzinie artykułów piśmienniczych. W obecnych czasach, gdzie dominują wyroby jednorazowe, może i znacznie tańsze, ale anonimowe i niskiej jakości, wyroby celujące w wyższy poziom satysfakcji odbiorcy zajmują szczególne miejsce. Do takich należą artykuły marki Monte Christo.

Głównym celem projektantów było stworzenie przedmiotu, który swym wyglądem nawiązuje do doskonale rozpoznawalnych wzorów stanowiących klasykę designu wśród piór i długopisów. Następnie otrzymane projekty wzbogacono stosując do wykończenia wyszukane materiały i nowoczesne wzornictwo zdobień oraz detali. W efekcie odbiorca otrzymuje produkt wpisujący się w jego wyobrażenia o ekskluzywnym przedmiocie, a zróżnicowana gama modeli pozwala na dobranie go do indywidualnych gustów. W nawiązaniu do nazwy powiedzenie „Noblesse oblige” doskonale oddaje charakter wyrobów tej marki.

Efektownym dopełnieniem całości są eleganckie opakowania występujące w kilku wersjach i podkreślające wyjątkowość produktów Monte Christo. Zapoznanie się z pełną gamą oferowanych artykułów pozwala utwierdzić się we wszystkich zaletach jakie posiada ta marka.

Copyright © 2018 Batek.pl